کلاسهای نظری کنکور کارشناسی ارشد هنر

عنوان درسنام استادتعداد جلساتروز و ساعتتاریخ شروع
زبان عمومی و تخصصیدکتر

علیرضا عامری

12 جلسه 4 ساعته

48 ساعت

سه شنبه

15-19

98/06/05
نقد هنریدکتر

زهرا ایرانی صفت

12 جلسه 4 ساعته

48 ساعت

چهارشنبه

15-19

98/05/16
اسطوره شناسی،

 تاریخ ادبیات ایران وجهان، نقد ادبی

دکتر

مهدی انصاری

12 جلسه 4 ساعته

48 ساعت

پنج شنبه

10-14

98/05/17
تاریخ هنر ایران و جهاندکتر

علی اصغر میرزایی مهر

12 جلسه 4 ساعته

48 ساعت

پنج شنبه

15-19

98/05/17
6 مرحله آزمون آزمایشی جامع ، که توسط کادر هیئت علمی آکادمی هنر  شمسه طراحی می شود .

این آزمون­ها دارای پاسخنامه تشریحی و به صورت شبیه سازی کنکور می­باشد .

این آزمون ها  در 3 کد رشته 1357 ، 1358 ، 1359 برگزار می­شود .

هزینه این آزمون ها 720 هزار تومان ( هر مرحله 120 هزار تومان ) است .

تاریخ دقیق برگزاری آزمون­های آزمایشی متعاقباً در برنامه ترم پاییز ارائه می­ گردد.

نکات قابل توجه برای دانشجویان عزیز :

♦ سوالات بخش فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان در واقع از دو بخش : تاریخ هنر ایران و جهان ، اسطوره شناسی و تاریخ ادبیات ایران و جهان تشکیل می شود .

6 مرحله آزمون آزمایشی آکادمی هنر شمسه برای دانشجویانی که در 4 درس ثبت نام می نمایند، رایگان می باشد . در غیر این صورت و در صورت تمایل دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه از این آزمون ها استفاده نمایند . آزمون های آزمایشی در دی، بهمن و اسفندماه روزهای جمعه برگزار میشود . قابل ذکر است که سطح علمی آزمون های آزمایشی آکادمی هنر شمسه به گونه­ای است که در سال­های گذشته ، دانشجویانی که در این آزمون ها جزو نفرات برتر بودند ، در آزمون کارشناسی ارشد موفق به کسب رتبه های تک رقمی در کنکور شده اند.

♦ تمامی دانشجویان آکادمی هنر شمسه می توانند علاوه بر مشاوره های هفتگی رایگان ، در همایش تخصصی کارشناسی ارشد که در ماه­های آذر و دی  با حضور رتبه های تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد سال های 90، 91، 92، 93، 94، 95، 96 ،97آکادمی هنر شمسه برگزار میشود به صورت رایگان شرکت نمایند.

♦ آکادمی هنرشمسه  برای دروس کارشناسی ارشد هنر کتب مورد نیاز دانشجویان را تألیف و به چاپ رسانده است . این کتب شامل تمامی مباحث کارشناسی ارشد هنر در رشته های مختلف می باشد و کامل ترین مجموعه ای است که تاکنون تالیف گشته است . ویرایش و نوشتار کتب به روز بوده و سعی شده  تا کتب از لحاظ محتوا در بالاترین سطح برای دانشجویان باشد. سوالات سال های گذشته در کد رشته های مختلف همراه با پاسخ نامه تشریحی از جمله کتاب های ضمیمه این مجموعه است . تمامی دانشجویانی که در آکادمی هنر شمسه ثبت نام می نمایند می توانند این کتب را با 10 درصد تخفیف تهیه نمایند.

♦ دانشجویانی که در کلاس­های آکادمی هنر شمسه ثبت­نام نمایند، جدا از مطالب سر کلاس و آزمون­های آزمایشی، فقط نیاز است که 3 منبع دروس عمومی مطالعه نمایند؛ که عبارتند از :

  • کتاب تست­های کنکور سال های گذشته
  • مطالعه کتاب 2000 تست تخصصی هنر
  • مطالعه کتاب 4000 نکته تخصصی هنر

♦ قابل ذکر است که دروس تخصصی زیر فقط در ترم پاییز ارئه می شود و شما می توانید برای آگاهی از روز و ساعت کلاس ها، شهریه و هم­چنین ثبت نام این کلاس ها از اوایل شهریور ماه  به دفتر ثبت نام آموزشگاه مراجعه نمایید.

مبانی نظری عکاسیاستاد بهزاد صحتی
فن شناسی عکاسیاستاد بهزاد صحتی
مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینماییدکتر امیررضا نوری پرتو
دانستنی های تخصصی، تاریخی و بینشی در هنر نمایش/ کارگردانیدکتر عطالله کوپال
اصول فلسفه و عرفان اسلامی/ منطق عمومیدکتر سید شاهین محسنی
شناخت مواد و مصالح/ صنایع دستی و سیر تحول آن در ایران و جهاندکتر عبدالمجید شریف زاده
دروس تخصصی بازیگریاستاد شادی برقعیان

♦ برنامه کلاس های تئوری ترم پاییز نیز هم­زمان با برنامه کلاس های دروس تخصصی از اوایل شهریور ماه اعلام می شود .

♦ آکادمی هنر شمسه در بسته آموزشی که برای کارشناسی ارشد هنر طراحی کرده است، علاوه بر کلاس های آموزشی (عمومی و تخصصی ) ، آزمون های آزمایشی ، مشاوره های تخصصی و کتب آموزشی، هر ساله کلاسی تحت عنوان نکته و تست برگزار می کند که برنامه این کلاس ها در اوایل دی ماه اعلام می شود.

♦ شما می توانید با تماس و یا مراجعه حضوری به آموزشگاه و یا از طریق سایت آکادمی هنر شمسه و صفحه اینستاگرام ما از کلیه اطلاعات و اخبار و کلاس ها و… مطلع شوید .

♦ هزینه جلسات مشاوره تخصصی به ازای 5 جلسه، 600 هزار تومان می­باشد؛ دانشجویانی که در آکادمی هنر شمسه از یک تا چند درس ثبت نام می­نمایند، می­توانند از این جلسات مشاوره هفتگی با خانم ذاکری به صورت رایگان استفاده نمایند.

♦ تمامی دانشجویان مؤسسه می­توانند از کارگاه تندخوانی و تقویت حافظه که تاریخ آن متعاقباً اعلام می­گردد، به طور رایگان استفاده نمایند.

♦ لازم به ذکراست که بیشترین آمار قبولی دانشگاه سراسری وکنکورکارشناسی ارشد هنر درطی 10سال گذشته متعلق به آکادمی هنر شمسه می ­باشد.